אודותינו

Get Cyprus Real Estate מתמחה בתחום ההשקעות באזור של קפריסין הצפונית עם הדגש על מציאת יזמים אשר מציעים פרוקיטים נדל״ן אטרקטיביים עם ניהול שוטף של הנכס. אנחנו מציעים ללקוחותנו מגוון השקעות עם רמת שקיפות מלאה.כל העסקעות מתבצעות ישירות מול היזם עם אפשרות לטיסת היכרות ובחירה של הנכס לאחר ההגעה למקום של הפרויקט.כמו כן, בעסקעות שהן לצורך השקעה פיננסית בלבד ללא צורך בשימוש עצמי בנכס ,ניתן לבצע את כל התהליך של רישום החוזה במשרדנו בארץ.

אנשי צוות המומכים שלנו, הם בעלי נסיון רב שנים בנדל׳׳ן מקומי ונדל׳׳ן חו׳׳ל, לכן בבחירת מסלולי השקעה אנחנו לוקחים בחשבון את כל התרחישים האפשריים בהתבסס על ידע רחב ונסיון האישי בשטח.לפני שעסקה מוצעת ללקוחותנו היא נבדקת על ידי מחלקה משפטית של החברה אשר עוברת בצורה קפדנית על כל המסמכים הנדרשים ומביאה חוות דעת מקיף ומלאה לגבי הנכס או פרויקט כולו.

אנחנו מלווים את המשקיעים שלנו גם לאורך כל הדרך של הרכישה וגם לאורך כל הזמן של החזקת הנכס. נציגים שלנו נותנים גיבוי מלא במשא ומתן מול היזמים בהקשר של ניהול תקין ורווחי של הדירה או בית פרטי בקפריסין הצפונית.האחריות בבחירת אזור ההשקעה והפרויקט היא גדולה ואנחנו מבינים זאת היטב, לכן תמיד עוזרים בכל מצב האפשרי, כדי שלקוחותנו ירגישו בטוחים ויתעסקו כמה שפחות עם הנכס בחו׳׳ל.

למידע נוסף ופרטים נוספים:

או התקשרו: 050-833-8855

מכירה משתלמת

בניין של 13 קומות עם נוף מרהיב לים ולהרים מכל דירה.85 יחידות בעלות תכניות שונות ומוכנות למסירה: סטודיו, דירות עם חדר שינה אחד, שניים, שלושה חדרי שינה ופנטהאוז בקומה 13.תשתית המתחם כוללת 3 בריכות חיצוניות, בריכה מקורה ומחוממת, מיניגולף, מסעדה ואולמות משחקים לילדים