פרויקטים בקפריסין הצפונית

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מכירה משתלמת

בניין של 13 קומות עם נוף מרהיב לים ולהרים מכל דירה.85 יחידות בעלות תכניות שונות ומוכנות למסירה: סטודיו, דירות עם חדר שינה אחד, שניים, שלושה חדרי שינה ופנטהאוז בקומה 13.תשתית המתחם כוללת 3 בריכות חיצוניות, בריכה מקורה ומחוממת, מיניגולף, מסעדה ואולמות משחקים לילדים

מכירה משתלמת

המשכו של הריזורט המצליח, אשר כל שנה מחדש מוכיח את כדאיותו הפיננסית.מבחר גדול של דירות בגדלים שונים. החל מסטודיו של 37 מ"ר ועדפנטהאוז דו-מפלסי של 132 מ"ר. מיקום נדיר של הפרויקט על שפת הים באזור חקלאי הכי יפה והירוק בקפריסין.

מכירה משתלמת

פרויקט Retreat מורכב מ50 יחידות דיור שמתוכם דירות עם חדר שינה אחד ושני חדרי שינה בגדלים שונים. ניתן לרכוש דירות עם מפלס אחד או שני מפלסים.המיקום הייחודי מאפשר לאורחי המתחם ליהנות מנוף ההרים המרהיב וכן ממרחק הליכה קצר ביותר עד חוף הים החולי הפרטי שנמצא בקו החוף.

מכירה משתלמת

פרוקיט Aquamarine מציע מבחר דירות יוקרה בקרבה לחוף הים.למכירה מוצגות דופלקסים עם שני חדרי שינה ודירת ופנטהאוז ענקית עם שלושה חדרי שינה.מתחם הדירות,הוא מבט חדש וייחודי על אורח החיים הים תיכוני. דירות עם נוף מדהים לים וחוף פרטי שנמצא במרחק של מספר דקות

מכירה משתלמת

פרויקט Orchid Kyrenia מציע דירות ענקיות בסגנון של Townhouse בסביבת עיר Kyrenia. כל דירה מורכבת משלושה מפלסים, כולל שטח על הגג וגינה פרטית שמוצמדת לכל יחידה.

מכירה משתלמת

פרויקט Horseshoe Bay הוא מתחם וילות יוקרה אשר מציע לבעליה, חוף פרטי, שירותי ניהול לכל בית ברמה גבוה ושלל של סגנונות עיצוב בהתאמה אישית לכל לקוח. בניה בסטנדרט הכי גבוה באנף. לכל רוכש מוצמד מעצב לליווי של כל התהליך.
למידע נוסף ופרטים נוספים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם